Квэст «Таямніцы і загадкі Палаца Радзівілаў»

Калі вы ўжо былі на экскурсіі ў палацы - самы час адпраўляцца па новыя прыгоды ў княжыя пакоі. Квэст «Таямніцы і загадкі Палаца Радзівілаў» - гэта ўнікальная магчымасць самастойна пабываць у закрытых для турыстаў месцах комплекса і пазнаёміцца з таямнічай гісторыяй у ігравой тэатралізаванай форме. У пачатку гульні ўдзельнікаў чакае сустрэча з князем Антоніем Вільгельмам. Вашая задача - дапамагчы князю вырашыць складаныя пытанні і перайсці на новыя ўзроўні, разгадаць таямніцы і загадкі.

Квэст прадугледжвае ўдзел асобных каманд з колькасцю гульцоў ад 1 да 7 чалавек. Гульня разлічана на адначасовае ўдзел ад 20 да 80 чалавек.

Інфармацыя ўзята з афіцыйнага сайта Нацыянальнага гісторыка-культурнага музея-запаведніка "Нясвіж". Больш падрабязна